AvantajlarUygulamaDownload
 

Avantajlar

 

Entegrasyon

BELRIV® Sistem ve Nicoll yağmur olukları:
BELRIV® Sistem’i  Nicoll yağmur olukları ile birlikte kullanmak;  etkin bir korumayı, kusursuz bir estetiği ve benzersiz bir montaj kolaylığını kapsayan üçlü avantajdan yararlanmak demektir.

     
 

Teknik Değerlendirme Belgesine sahip     
İlk entegre saçak giydirme sistemi

Belriv Sistem, yağmur oluğu bağlantısını da bünyesinde barındırak, CSTB’nin  teknik değerlendirme belgesine  (ATEC No: 14 + 5/04-923*01 Add) sahip olan ilk entegre saçak giydirme sistemidir.

     
 

Estetik

Saçak alnı, saçak altı ve yağmur oluğuyla malzeme ve renkler bakımından homojen bir bütün oluşturarak, gerçek bir mimari öğe haline gelen Belriv Sistem, farlı mimari stillere mükemmel bir uyum sağlayarak, çatı saçaklarında benzersiz bir estetik başarı sunuyor.

 

     

Her türlü  yıkıcı ve olumsuz etkilere dayanım

Tüm Belriv Sistem öğe ve aksesuarları, yüksek kaliteli sentez ürünü malzemelerden üretilmiş olup, pigmentlerin ve Titan oksidin yüksek oranda kullanımıyla da, dış bölümdeki renklerin kalıcılığı ve yaşlanmaya karşı olağanüstü bir dayanım güvence altına alınmıştır.

UV Işınlarına Dayanım Dona Dayanım Mekanik Darbelere Dayanım Asit Yağmurlarına Dayanım

 

     
 

Genleşme sorunları çözülmüş sistem

Bütün Nicoll oluk serilerinde olduğu gibi Belriv Sistem de özel tasarımı sayesinde malzemenin kontrollü bir şekilde genleşmesine izin verilerek, istenmeyen genleşme problemlerini ortadan kaldırılıyor. Buna malzemenin UV dayanımlı özel titanyum katkılı olması da eklenince uzun yıllar boyunca  ilk günkü estetik görüntüsünü kaybetmeden , kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor.

     
 

Hiçbir bakım gerektirmez

Belriv sistem, çoğu zaman iskele kurulmasını gerektiren can sıkıcı ve pahalı periyodik boyama ve bakım çalışmalarını artık gereksiz kılıyor.

     
 

Maksimum montaj kolaylığı

Belriv Sistem, çatı konstrüksiyonu ve kaplama profesyonellerinin alışkanlıkları dikkatlice incelenerek
gerçekleştirilen, uzun bir saha çalışmasının meyvesi olup, montaj kolaylığı maksimum düzeyde olacak şekilde tasarlanmıştır.

Nicoll ürünlerinin kalite ve etkinliğinin arkasında, estetik bakımdan olguğu kadar, pratik bakımdanda tasarımın mutlak hassalığı ve ayrıntı kaygısı vardır.

     
 

10 Yıl Garanti

Belriv Sistem
Nicoll yağmur olukları gibi 10 yıl sözleşmeli garantiye sahiptir.

     
 

HQE Standartlarıyla uyumlu bir ürün yelpazesi

Tüm Nicoll Ürün yelpazeleri HQE (Yüksek Çevre Kalitesi) Environmental) standardının amaçlarına doyurucu yanıtlar vermektedir.

Belriv Sistem, binaların çevresel kalitesi ile ilgili eko- inşaat, higrotermik konfor, sağlık gibi 14 hedeften 10’ una tek başına ulaşmayı başarmıştır.
     
 

İnovasyon Ruhu

İnovasyon Nicoll’ de bir felsefe, bir ruh hali ve sürekli canlı tutulan bir meydan okumadır.Sürekli olarak, daha işlevsel, daha güzel, uygulamaları daha kolay ürünler geliştiriyor ve teknolojiyi etkinlik ve sadeliğin hizmetine
sunuyoruz .

  • İşlevleri yeniden keşfetmek ve zenginleştirmek üzere sıradanlığı aşıyoruz
  • İşlev ve estetiği bir araya getirerek, sistemlerimize "fark yaratan değerler" kazandırıyoruz.