AvantajlarUygulamaDownload
 
Sistem Elemanları

Belriv Sistem

İşlevsel bir Entegrasyon: Çatı saçağı kaplaması  ve yağmur oluğu

Zorlu hava şartlarına  maruz kalan çatı saçakları, binaların en zayıf bölümlerinden biridir. Çatıdan gelen yağmur suları, kar suları ve  buzlanmaların çatı saçaklarında ciddi tahribatlara yol açması çatı saçaklarının modern ve dayanıklı bir malzemeyle kaplanmasını zorunlu kılıyor.Nitekim günümüzde, çürümeyen ve bakım gerektirmeyen sentez ürünü malzemeler, konutlarımızın korunmasına giderek daha fazla katkıda bulunmaktadır.

PVC yağmur oluğu pazarında ünlü bir referans olarak kendini kanıtlamış olan Nicoll, bu sektördeki yarım asıra yakın deneyimiyle geliştirdiği  yeni  ‘’Belriv sistem’’   Teknik Değerlendirme Belgesi ne(Avis Technique) sahip, yağmur oluğu ile entegre uygulanabilen ilk komple çatı saçağı kaplama sistemidir.

Etkin koruma,  kusursuz estetik,  pratik montaj !..

BELRIV® Sistem’i,  Nicoll yağmur olukları ile birlikte kullanmak, etkin bir korumayı, kusursuz bir estetiği ve benzersiz bir montaj kolaylığını kapsayan üçlü avantajdan yararlanmak anlamına geliyor.

Deneyim, inceleme, inovasyon

Profesyonellerin hizmetindeki üç üstünlük.

Nicoll, çatı dünyasına ve profesyonellerin montaj alışkanlıklarına hakim olması sayesinde, montaj kolaylığı için optimum hale getirilmiş, eşsiz, tümüyle yenilikçi ve CSTB’nin  Teknik Değerlendirme Belgesi ile onaylanmış yepyeni bir sistem tasarladı.

Genleşme sorunları çözülmüş sistem

Bütün Nicoll oluk serilerinde olduğu gibi Belriv Sistem de özel tasarımı sayesinde malzemenin kontrollü bir şekilde genleşmesine izin vererek, istenmeyen genleşme problemlerini ortadan kaldırılıyor. Buna malzemenin UV dayanımlı özel titan katkılı olması da eklenince uzun yıllar boyunca  ilk günkü estetik görüntüsünü kaybetmeden  kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor.