Anasayfa Hakkımızda Çözümler Yenilikler Download İletişim
 
 

 

Nicoll Hakkında
   
   

NICOLL  1956 Yılında  Fransa’nın Cholet  şehrinde  kurulmuş olup ,yağmur indirme sistemleri, drenaj kanal sistemleri,  su yönetimi sistemleri, rögarlar, süzgeçler , çatı saçak sistemleri ve havalandırma elemanları gibi bir çok  plastik inşaat malzemeleri üretmektedir.

1000 ‘den fazla  çalışan sayısına, 35 hektar üzerindeki 4 fabrikaya ve 6000  adet referans ürüne sahip NICOLL, sektöründe Avrupa’nın lider markasıdır. Çevreci, yenilikçi ve üstün kalitesiyle Nicoll ürünleri,  bugün dünyanın 70’ den fazla ülkesinde tercih edilmektedir.

   
   
 

Kalite

ISO 9001 Versiyon 2000 Kalite belgesine sahip olan Nicoll için , ürün ve hizmet kalitesi şirketin tarihsel kültürünün bir parçası olup, bu değer tüm çalışanlar tarafından paylaşılmaktadır.

 

     
 

Ürün sertifikaları

 Nicoll ürünleri Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ayırca ürünlerin teknik onayları  Fransa da ATEC tarafından yapılmaktadır.

 

 

İnovasyon

İnovasyon Nicoll için bir felsefe, bir ruh hali, sürekli canlı tutulan bir meydan okumadır. Her ürün ve hizmetin iyileştirilmeye yatkın olduğuna inanarak; daha işlevsel, daha estetik, uygulaması daha kolay olan teknik çözümler geliştirmek için sürekli olarak çaba sarf edilmektedir.

 

Çevreye Saygı

 

Nicoll ‘’yenilikte daima öncü’’ sloganıyla örtüşen bir şekilde çevre yönetim sistemi  ISO 14001 belgesine  1996 yılında sahip olmuştur. 

Hem geliştirdiği ürünler açısından hem de  izlediği sanayi politikası açısından çevreye saygılı bir kuruluş olan Nicoll , çevresel sorumluluklarının bilincinde olarak sürdürülebilir büyümenin yaygınlaştırmasında  öncülük rolünü üstlenmiştir.

 

NICOLL,  Dünyanın büyük plastik sanayi kuruşlarından olan  bir ALIAXIS GROUP şirketidir. 

Aliaxis Group , plastik inşaat malzemeleri üreten 100’ den fazla şirketi  bünyesinde barındıran uluslararası bir kuruluştur.

Yaklaşık 2 milyar Euro ciroya sahip olan Aliaxis Group’ un 15.000 den fazla çalışanı bulunmaktadır.