Anasayfa Hakkımızda Çözümler Yenilikler Download İletişim
 
 

 

Degora Hakkında  
   
DEGORA kurulduğu 2004 yılından bugüne Nicoll yağmur oluklarının ve yağmur iniş borularının Türkiye distribütörüdür. Nicoll yağmur olukları ile beraber kullanılan Nicoll Belriv saçak sitemlerini de Türkiye pazarına sunmaktayız. 2009 Yılından bugüne Nicoll marka Akasison L sifonik sistemi ve Waterloc yağmursuyu yönetim sistemi , 2016 yılından bugüne de Nicoll drenaj kanallarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.
DEGORA olarak; konusunda uzman teknik kadromuzla, dinamik yapımız, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, yağmur suyu drenajı konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Mimarlara, mühendislere, uygulayıcılara ve bina sahiplerine, yeni işlevsel ve teknik perspektifler sunuyoruz.
   

NICOLL  1956 Yılında  Fransa’nın Cholet  şehrinde  kurulmuş olup ,yağmur indirme sistemleri, drenaj kanal sistemleri,  su yönetimi sistemleri, rögarlar, süzgeçler , çatı saçak sistemleri ve havalandırma elemanları gibi bir çok  plastik inşaat malzemeleri üretmektedir.1000 ‘den fazla  çalışan sayısına, 35 hektar üzerindeki 4 fabrikaya ve 6000  adet referans ürüne sahip NICOLL, sektöründe Avrupa’nın lider markasıdır. Çevreci, yenilikçi ve üstün kalitesiyle Nicoll ürünleri,  bugün dünyanın 70’ den fazla ülkesinde tercih edilmektedir.

DEGORA ÇÖZÜMCÜLÜĞÜ

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılanmasına yönelik ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla, müşteriden önce müşteri adına harekete geçiyor ve projenizin ihtiyaç duyduğu tüm özel çözümleri zamanında sunuyoruz.

DEGORA ÖNCÜLÜĞÜ


Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, daima yenilikçi ve fark yaratan özgür seçim olanakları sunuyoruz. Her türlü ürün ve hizmetin iyileştirilmeye yatkın olduğuna inanarak, daha işlevsel, daha estetik ve uygulanması daha kolay sistemler geliştirmek için sürekli çalışıyor, müşterilerimize, yeni işlevsel ve teknik perspektifler sunuyoruz.

DEGORA GÜVENİRLİĞİ

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, devamlı iş yapmak istenen, sosyal sorumluluk sahibi, etik değerlere ve yasalara saygılı kurumsal bir kültüre sahibiz.

DEGORA ESNEKLİĞİ

Değişen müşteri ihtiyaçlarını ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçiriyor, her projenin kendine has şartlarını doğru algılayarak, ona özel çözümler geliştirmeye özen gösteriyoruz.