Degora Hakkında

Degora

Hakkında

DEGORA 2004 yılında kurulmuş olup, yağmursuyu drenajı konusunda ihtisas sahibi ve yağmursuyu yönetimi ile ilgi mühendislik çözümleri sunan bir firmadır.

Fransız Nicoll firmasının drenaj kanalları, yağmur olukları, sifonik sistem ve yağmursuyu yönetim sistemlerinin Türkiye distribütörüdür.

DEGORA olarak; konusunda uzman teknik kadromuzla, dinamik yapımız, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, yağmur suyu drenajı konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Mimarlara, mühendislere, uygulayıcılara ve bina sahiplerine, yeni işlevsel ve teknik perspektifler sunuyoruz.

DEGORA ÇÖZÜMCÜLÜĞÜ

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılanmasına yönelik ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla, müşteriden önce müşteri adına harekete geçiyor ve projenizin ihtiyaç duyduğu tüm özel çözümleri zamanında sunuyoruz.

DEGORA ÖNCÜLÜĞÜ

Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, daima yenilikçi ve fark yaratan özgür seçim olanakları sunuyoruz. Her türlü ürün ve hizmetin iyileştirilmeye yatkın olduğuna inanarak, daha işlevsel, daha estetik ve uygulanması daha kolay sistemler geliştirmek için sürekli çalışıyor, müşterilerimize, yeni işlevsel ve teknik perspektifler sunuyoruz.

DEGORA GÜVENİRLİĞİ

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, devamlı iş yapmak istenen, sosyal sorumluluk sahibi, etik değerlere ve yasalara saygılı kurumsal bir kültüre sahibiz.

DEGORA SERVİSİ

Her projenin kendine has şartlarını doğru algılayarak, ona özel çözümler geliştiriyoruz. Bir terzi edasıyla ısmarlama ürün hizmetini büyük bir mutlulukla sunmaktayız.