Nicoll Hakkında

Image
Nicoll

Hakkında

NICOLL 1956 Yılında Fransa’nın Cholet şehrinde kurulmuş olup, sıhhi tesisat ve inşaat için sentetik malzeme ürünlerinde Avrupa lideridir. 100.000 m2'lik fabrika ve ofis alanlarında 1.400'den fazla çalışana sahiptir. Şirketin ayrıca Lyon bölgesinde de bir üretim tesisi bulunmaktadır.

Image
Image

Çevreye Saygı

Nicoll ‘’yenilikte daima öncü’’ sloganıyla örtüşen bir şekilde çevre yönetim sistemi ISO 14001 belgesine 1996 yılında sahip olmuştur.

Hem geliştirdiği ürünler açısından hem de izlediği sanayi politikası açısından çevreye saygılı bir kuruluş olan Nicoll , çevresel sorumluluklarının bilincinde olarak sürdürülebilir büyümenin yaygınlaştırmasında öncülük rolünü üstlenmiştir.

İnovasyon

İnovasyon Nicoll için bir felsefe, bir ruh hali, sürekli canlı tutulan bir meydan okumadır. Her ürün ve hizmetin iyileştirilmeye yatkın olduğuna inanarak; daha işlevsel, daha estetik, uygulaması daha kolay olan teknik çözümler geliştirmek için sürekli olarak çaba sarf edilmektedir.

Image
Image

NICOLL, bir ALIAXIS GROUP şirketidir.

Aliaxis ; inşaat, altyapı ve endüstri çözümleri üreten 100’ den fazla şirketi bünyesinde barındıran uluslararası bir kuruluştur.

Yaklaşık 4 milyar Euro ciroya sahip olan Aliaxis Group’ un 14.000 den fazla çalışanı bulunmaktadır.
40'tan fazla ülkede faaliyet göstererek, dünyanın su sorunlarını ele almak ve temiz enerjiye geçişi hızlandırmak için sürdürülebilir, kurulumu kolay ve yenilikçi çözümler tasarlamaktadır.