Nicoll Yağmur Olukları

TECHTAN®

Ultra dayanıklı kompozit malzeme

Nicoll, estetik, yüksek performanslı ve tamamen geri dönüştürülebilir bir malzeme olan TECHTAN®,'ı icat etti. Bu özel malzemeyi geliştiren Nicoll, sentetik malzemelerin formülasyonunda yaklaşık 60 yıllık benzersiz bir bilgi birikimine sahiptir.TECHTAN®'IN AVANTAJLARI

TECHTAN® malzemesi, nedir?

– Nicoll tarafından yaratılan benzersiz bir formülasyondan. oluşturulan, tamamen geri dönüştürülebilir ve olağanüstü dayanıklı bir kompozit malzemedir. TECHTAN® , özellikle hafifliği ve korozyon dayanımı başta olmak üzere, yüksek direnci ile tanınır. Laboratuvar ve Araştırma ve Geliştirme Merkezi kaynaklı, özel Nicoll malzemesi.

Neden TECHTAN®'ı diğer malzemelere tercih etmelisiniz?

– Standart PVC ile karşılaştırıldığında TECHTAN®: daha kaliteli bir görünüm, artırılmış direnç ve olağanüstü dayanıklılık, geniş renk seçeneği ve uzun kullanım ömrü.
– Galvaniz çekme olukla karşılaştırıldığında TECHTAN®: korozyon yok, köşe birleşimlerindeki sızıntı problemi yok, yağmur esnasında çıkan yüksek ses problemi yok, dolu yağışlarına karşı ezilmeler yok ve çok daha estetik iniş borusu sistemi.
– Çinko ile karşılaştırıldığında TECHTAN®: darbelere karşı olası ezilmeler yok, geniş bir renk seçeneği ve dayanıklılık.

NICOLL’dan TECHTAN® YAĞMUR OLUKLARI

Performans sanatı… zamana meydan okuyun!

Fırtına, kar, dolu, buz... İklim koşulları ne olursa olsun, Nicoll TECHTAN® olukları optimum direnci ve mükemmel su akışını garanti eder. Böylece evinizin keyfini çıkarabilir veya gönül rahatlığıyla uzaklaşabilirsiniz. Ve bu en az 30 yıl boyuncadır !

TECHTAN® OLUK PERFORMANSININ AVANTAJLARI

Her durumda yüksek direnç

– Zor iklim koşullarına dayanıklılık: don, kar, dolu (CSTB testi*), aşırı sıcaklıklar, UV,
– 200 km/s'ye ulaşan rüzgarlar (CSTB testi).
– Darbeye dayanıklılık: merdiven desteği, esnek yapısı
– Kancaların, standardın gerekliliklerinden (75 kg) daha yüksek olan 100 kg'lık bir yüke karşı direnci (VODALIS® kancalar).

*CSTB, inşaat sektöründe yeniliğin hizmetinde olan bağımsız bir kamu kuruluşudur.
CSTB tarafından gerçekleştirilen testler, malzemelerin ve ürünlerin performansının tam bir tarafsızlık içinde değerlendirilmesini mümkün kılmaktadır.

Yüksek hidrolik kapasite

– Kesit tasarımı ve boyutu ile yüksek hidrolik kapasite. Kesitin ön tarafında bulunan kavisli yükselti sayesinde herhangi bir taşma riskini önler ve su akışını kolaylaştırır (VODALIS®) .
OVATION® LG38 modeli sadece tek bir iniş ile, 100 m2'ye kadar düz bir çatıya hizmet verebilir!

Kurulum ve bakımda büyük kolaylık

– Patentli VODALIS ® kir önleyici spoyler